Deprecated: Required parameter $host follows optional parameter $check in /www/doc/www.palubky-velkoobchod.cz/www/components/com_sef/joomsef.php on line 3012
Druhy palubek - Velkoobchod palubky České Budějovice

Druhy palubek

Obkladové palubky slouží k realizaci dřevěných obkladů stěn a stropů v interiéru a fasád domů v exteriéru. Mají vynikající izolační vlastnosti, zútulňují prostor a dobře vypadají, proto patří k velmi oblíbenému dřevomateriálu. Pro interiéry se nejčastěji používají palubky tloušťky 12,5 mm. Pro exteriéry jsou vhodné palubky tloušťky 19 mm (podhledy, fasády a štíty). Palubky dodáváme v přírodním stavu, proto je doporučujeme ošetřit vhodným nátěrem na dřevo. Interiérové palubky lze pouze nalakovat bezbarvým lakem pro zachování přirozeného odstínu dřeva. Palubky určené pro venkovní použití je potřeba natřít nátěrem s UV filtrem, nejlépe slabovrstvou lazurou.
Nabízíme kvalitní lazury Tixodecor 3 v 1 od českého výrobce Viton zde . Ty lze použít do interiéru i exteriéru.

Podlahové palubky ze smrku jsou oblíbené svojí dobrou kvalitou a ve srovnání s exotickými palubkami příznivou cenou. Podlahové palubky o síle 19 mm jsou určeny do prostor s menším provozem. Podlahové palubky o síle 28 mm se hodí do zatíženějších prostor, jako je například obývací pokoj nebo chodby. Mají větší odolnost v průhybu a mohou se v průběhu času vícekrát renovovat. Vždy se používají pouze v interiéru a to tam, kde je sucho a teplo.

Před montáží je vhodné nechat podlahové palubky přibližně 14 dnů ležet v místnosti, kde budou pokládány. Samozřejmostí je čisté a vyschlé prostředí s rovným podkladem a teplotou, která odpovídá celoroční interiérové (18–25 ºC). Palubky je potřeba vybalit z neprodyšné fólie, pokud jsou v ní zabalené. Po pokládce podlahových palubek je nutné je několikrát nalakovat kvalitním lakem, aby bylo dřevo dobře chráněné proti oděru.

Stěnové palubky (stěnovnice) jsou vyrobené ze severského smrku a primárně jsou určené pro stavbu zahradních domků. Stěnovnice nabízíme tloušťky 50 mm nebo 70 mm (vždy s dvojitou pero-drážkou) Délka 50 mm je 6 metrů, 70 mm jsou v délce 12,7 m. Stěnovnice dodáváme v přírodním stavu, proto je doporučujeme ošetřit vhodným nátěrem na dřevo s UV filtrem, nejlépe slabovrstvou lazurou, např. Tixodecor. Aktuální cenu za stěnovnice či dřevěnou stavbu můžete poptat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Ze stěnových palubek Vám můžeme rovnou vyrobit libovolný zahradní domek, chatu nebo i dům k bydlení www.woodenhouse.cz nebo www.chatky-sauny.cz

 

Kvalita za dobrou cenu
Námi nabízené palubky jsou vyrobené z kvalitního finského severského dřeva. Jedná se o velmi kvalitní dřevomateriál, který splňuje ty nejvyšší nároky.

Free Joomla! templates by AgeThemes